İletişim

Adres
Mustafa Kemal Mah. 2157. Sokak Efe Plaza No:13/10 Çankaya Ankara
Telefon
+90 312 397 2727
email
info@pharmamcg.com
fabrika@pharmamcg.com

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi
9:00 – 18:00
Cumartesi – Pazar
10:00 – 15:00

Bize Ulaşın

  İlaç Yan Etki/Advers Reaksiyon Bildirimi

  Ürünlerimiz ile ilgili yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da TÜFAM Advers Reaksiyon Bildirim Formu’nu doldurarak bildirimlerinizi pharmacovigilance@pharmasoft.com.tr adresine gönderebilirsiniz. TÜFAM Advers Reaksiyon Bildirim Formu’nu indirmek için tıklayınız.

  Ayrıca yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için yukarıdaki iletişim formunu kullanabilir ya da 0216 326 77 12 numaralı telefon üzerinden bildirimlerinizi sağlayabilirsiniz.
  Yan etki/advers reaksiyon ile ilgili bildirimler, yasal zorunluluklar gereği, halk sağlığını korumaya fayda sağlamak amacı ile toplanmaktadır. Yan etki/advers reaksiyon ile ilgili bildirimlerin takibi sırasında, daha fazla bilgi edinebilmek amacıyla, iletişim bilgileriniz kullanılarak size geri dönüş yapılabilir.

  Yasal Uyarı: Tüm kullanıcı bilgileri gizlidir ve ilgili mevzuatta belirtilen prosedürler gereği, bildirilmesi gereken kurum ve kuruluşlar hariç hiçbir kişi ya da firmaya aktarılmamaktadır.

  SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

  Bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz.